Aktualności – Chata Nieruchomości

Aktualności

Porady z dziedziny nieruchomości

Cena a rentowność – co rośnie, a co spada?

Niskie bezrobocie, rosnące zarobki i kiepsko oprocentowane lokaty bankowe – to m.in. powody, dla których w ostatnim czasie wiele osób posiadających oszczędności rozważa zakup nieruchomości pod wynajem. Czy to rozsądne rozwiązanie? Gdzie kupić mieszkanie, aby inwestycja przynosiła zysk?

Czym są oferty inwestycyjne?

Rynek nieruchomości zmienia się, tak, jak i wszystko wokół nas. Jeżeli nie jesteś tymi zmianami wyjątkowo zainteresowany, to pewnie nawet ich nie zauważasz – to normalne. Tak samo jak to, że możesz czuć się przytłoczony ilością informacji, jeżeli postanowisz się jednak z nieruchomościami „zaprzyjaźnić”.

Zakup mieszkania na wynajem

Kupowanie pierwszego mieszkania pod wynajem to bardzo ważny moment w życiu inwestora. Jak się do tego przygotować? Co trzeba brać pod uwagę? Jak zaplanować inwestycję aby na niej jak najwięcej zarobić. W dzisiejszym artykule wszystko co musisz wiedzieć o tym jak kupić pierwsze mieszkanie pod wynajem.

Jak oszacować wartość nieruchomości?

Bez względu na to, czy chcesz sprzedać nieruchomość, czy też planujesz zakup domu lub mieszkania, kluczowe znaczenie ma prawidłowe oszacowanie ceny. Wbrew pozorom nie jest to zadanie proste. W tym artykule podpowiemy, jak prawidłowo określić wartość nieruchomości. Prawidłowe określenie wartości nieruchomości to podstawa udanej transakcji Istnieje wiele sytuacji, kiedy konieczne jest określenie ceny nieruchomości. Taka potrzeba…

Porównanie nieruchomości

Porównaj
Możesz porównać tylko 4 nieruchomości, każda dodana nowa nieruchomość zastąpi pierwszą z porównania.